Wie is de contactpersoon van mijn eigen gemeente?

In deze lijst vind je  per gemeente de contactgegevens van de dorpsambtenaren. De gemeenten staan hierbij op alfabetische volgorde. Je kunt hen benaderen voor vragen aan de gemeente over je project.

Tip: Druk tegelijk op Ctrl en de F-toets en typ de gemeentenaam in die je zoekt. 

 

Gemeente Appingedam

De heer L. Geesink

Postbus 15, 9900 AA APPINGEDAM                                      

l.geesink@appingedam.nl         

 

Gemeente Bedum 

Mevrouw J. Dijkhuis

Postbus 38, 9780 AA BEDUM

 06-479 06 755/ 050 301 89 11

 j.dijkhuis@bedum.nl 

 

Gemeente Bellingwedde          

De heer  R. Cannegieter

Hoofdweg 2, 9698 AE WEDDE   

0597 54 15 80/ 06-11 35 10 50    

r.cannegieter@bellingwedde.nl           

 

Gemeente Bellingwedde          

De heer J. Klunder

Hoofdweg 2, 9698 AE WEDDE                                  

j.klunder@bellingwedde.nl      

 

Gemeente Bellingwedde

Mevrouw M. de Voogd              

Hoofdweg 2, 9698 AEWEDDE                                   

m.devoogd@bellingwedde.nl 

 

Gemeente De Marne  

Roelke Nienhuis

R.Ritzemastraat 2, 9965 TD Leens

 (0595) 421098/ 06-19617659

r.nienhuis@demarne.nl

       

Gemeente Delfzijl        

De heer E. Broekman             

Postbus 20000, 9930 PA DELFZIJL

e.broekman@delfzijl.nl 


Gemeente Delfzijl     

De heer K. Bult                

Postbus 20000, 9930 PA DELFZIJL

k.bult@delfzijl.nl 

 

Gemeente Eemsmond

Mevrouw R. Nienhuis                  

Postbus 11, 9980 AA UITHUIZEN                                            

r.nienhuis@eemsmond.nl         

 

Gemeente Groningen 

Mevrouw A. van Duuren                           

Postbus 20001, 9700 PB GRONINGEN                                  

anke.van.duuren@groningen.nl       

    

Gemeente Grootegast

De heer  H. Peursum                     

Postbus 46, 9860 AA GROOTEGAST                                       

hielke.peursum@grootegast.nl              

 

Gemeente Grootegast

De heer  Joost Tanasale                    

Postbus 46 9860 AA GROOTEGAST                                        

joost.tanasale@grootegast.nl

 

Gemeente Haren          

Mevrouw M. IJlst                          

Postbus 21, 9750 AA HAREN                     

m.g.ijlst@haren.nl         

 

Gemeente Hoogezand - Sappemeer   

De heer  J.Kalk  

Postbus 75, 9600 AB HOOGEZAND

j.kalk@hoogezand-sappemeer.nl          

 

Gemeente Hoogezand-Sappemeer     

De heer  R. Hermans                      

Postbus 75 9600 AB HOOGEZAND                                          

rcf.hermans@hoogezand-sappemeer.nl         

  

Gemeente Leek             

Mevrouw C. van Engeland                         

Postbus 100, 9350 AC    LEEK                                     

c.vanengeland@leek.nl              

 

Gemeente Leek             

De heer J. Engels                             

Postbus 100, 9350 AC    LEEK                                     

j.engels@leek.nl          

  

Gemeente Leek             

Mevrouw A. van Ulsen               

Postbus 100, 9350 AC    LEEK                                     

a.vanulsen@leek.nl      

 

Gemeenten Loppersum

De heer H. Medema

Postbus 25, 9919 ZG, LOPPERSUM

06-11189695

h.medema@loppersum.nl

 

Gemeente Marum        

Mevrouw J. Hoenkamp                              

Postbus 2, 9363 ZG MARUM                                    

j.hoenkamp@marum.nl             

 

Gemeente Marum        

De heer R. Kappers               

Postbus 2 9363 ZG MARUM                                      

r.kappers@marum.nl           

 

Gemeente Marum        

Mevrouw M. van der Zee                       

Postbus 2 9363 ZG MARUM                                      

m.vanderzee@marum.nl           

   

Gemeente Oldambt     

Mevrouw G. Lohr                          

Postbus 175, 9670 AD    WINSCHOTEN                                 

geke.lohr@gemeente-oldambt.nl         

 

Gemeente Oldambt     

De heer  K. de Warle                  

Postbus 175, 9670 AD WINSCHOTEN                                    

kees.dewarle@gemeente-oldambt.nl

 

De Kompanjie (werkorg. voor gem. Pekela en Veendam)         

De heer B. Lanting

Postbus 85, 9640 AB VEENDAM               

0597 61 75 55

be.lanting@dekompanjie.nl

 

Gemeente Pekela         

Meneer J. Eefting

Postbus 20000,  9665 ZM OUDE PEKELA                               

jan.eefting@dekompanjie.nl

 

Gemeente Pekela         

Mevrouw A.  Dragt

Postbus 20000, 9665 ZM OUDE PEKELA              

anneke.dragt@dekompanjie.nl

 

Gemeente Slochteren

De heer  C. van  Atten                   

Postbus 13, 9620 AA SLOCHTEREN                                         

cvanatten@slochteren.nl          

 

Gemeente Slochteren

De heer  F. ten Bloemendal                        

Postbus 13, 9620 AA SLOCHTEREN                                         

ftenbloemendal@slochteren.nl             

 

Gemeente Slochteren

Mevrouw K. Bosman                   

Postbus 13,  9620 AA SLOCHTEREN                                        

kbosman@slochteren.nl            

 

Gemeente Stadskanaal              

Mevrouw A. Boiten                      

Postbus 140, 9500 AC STADSKANAAL                                   

a.boiten@stadskanaal.nl            

 

Gemeente Stadskanaal              

Mevrouw A. Riepma                    

Postbus 140, 9500 AC STADSKANAAL                                   

a.riepma@stadskanaal.nl      

     

Gemeente Ten Boer    

De heer  K. Kegelaar                      

Postbus 7, 9790 AA TEN BOER                                  

kit.kegelaar@tenboer.nl            

 

Gemeente Ten Boer    

De heer  F. van der Ploeg                            

Postbus 7, 9790 AA TEN BOER                                  

f.van.der.ploeg@tenboer.nl    

 

Gemeente Ten Boer    

Mevrouw  M. Oostra                       

Postbus 7, 9790 AA TEN BOER                                  

m.oostra@tenboer.nl    

 

Gemeente Veendam   

Mevrouw A. Dragt                        

Postbus 2004, 9640 PA  VEENDAM                                        

anneke.dragt@dekompanjie.nl              

 

Gemeente Veendam   

De heer J. Eefting                           

Postbus 2004, 9640 PA  VEENDAM                                        

jan.eefting@dekompanjie.nl   

 

Gemeente Vlagtwedde             

Mevrouw M. Söllner                    

Postbus 14, 9550 AA SELLINGEN                                             

magdasollner@vlagtwedde.nl

 

Gemeente Vlagtwedde             

De heer J. van der Zwaag                           

Postbus 14, 9550 AA SELLINGEN                                             

zwaag@vlagtwedde.nl                

 

Gemeente Winsum     

Mevrouw J. Appelhof                  

Postbus 10, 9950 AA WINSUM 

0595 44 77 79                    

j.appelhof@winsum.nl               

 

Gemeente Winsum     

Mevrouw R. Orleans                    

Postbus 10, 9950 AA WINSUM                                

r.orleans@winsum.nl   

 

Gemeente Zuidhorn    

De heer  B. Groenewolt               

Postbus 3, 9800 AA ZUIDHORN                               

bjgroenewolt@zuidhorn.nl       

 

Gemeente Zuidhorn    

Mevrouw F. Kiestra                      

Postbus 3, 9800 AA ZUIDHORN                               

jfkiestra@zuidhorn.nl 

De beste initiatieven voor stad en ommeland Logo burgerparticipatie