Wie is de contactpersoon van mijn eigen gemeente?

In deze lijst vind je  per gemeente de contactgegevens van de dorpsambtenaren. De gemeenten staan hierbij op alfabetische volgorde. Je kunt hen benaderen voor vragen aan de gemeente over je project.

Tip: Druk tegelijk op Ctrl en de F-toets en typ de gemeentenaam in die je zoekt. 

 

Gemeente Appingedam

De heer L. Geesink                       

l.geesink@appingedam.nl         

       

Gemeente Delfzijl        

Edwin Broekman             

e.broekman@delfzijl.nl 

 

De heer K. Bult                

k.bult@delfzijl.nl 

 

Gemeente Groningen           

Link050               

Oude Ebbingestraat 55, 9712 HC Groningen

050 305 1900     

 

Gemeente Haren          

Mevrouw M. IJlst                                          

m.g.ijlst@haren.nl         

 

Gemeente Hoogeland

Jolanda Dijkhuis

06-479 06 755/ 050 301 89 11

j.dijkhuis@bedum.nl 

 

Roelke Nienhuis

(0595) 421098/ 06-19617659

r.nienhuis@demarne.nl

r.nienhuis@eemsmond.nl      

 

Gemeenten Loppersum

De heer H. Medema

06-11189695

h.medema@loppersum.nl

 

Gemeente Oldambt     

Mevrouw G. Lohr                                               

geke.lohr@gemeente-oldambt.nl         

  

De heer  K. de Warle                                                 

kees.dewarle@gemeente-oldambt.nl

 

De Kompanjie (werkorg. voor gem. Pekela en Veendam)         

Be Lanting         

0597 61 75 55

be.lanting@dekompanjie.nl

 

Gemeente Midden-Groningen

Mathilde Pruntel 

0598-425612

m.pruntel@midden-groningen.nl 

 

Gemeente Pekela         

Jan Eefting                      

jan.eefting@dekompanjie.nl

     

Mevrouw A.  Dragt

anneke.dragt@dekompanjie.nl

 

Gemeente Stadskanaal              

Mevrouw A. Boiten                                                   

a.boiten@stadskanaal.nl            

            

Mevrouw A. Riepma                                           

a.riepma@stadskanaal.nl      

     

Gemeente Ten Boer    

De heer  K. Kegelaar                                                    

kit.kegelaar@tenboer.nl            

 

De heer  F. van der Ploeg                                                

f.van.der.ploeg@tenboer.nl    

 

Mevrouw  M. Oostra                                                   

m.oostra@tenboer.nl    

 

Gemeente Veendam   

Mevrouw A. Dragt                                                           

anneke.dragt@dekompanjie.nl              

 

De heer J. Eefting                                                              

jan.eefting@dekompanjie.nl   

 

Gemeente Westerkwartier

Monika de Vries

06-46921858

monika.devries@westerkwartier.nl

 

Gemeente Westerwolde 

Nina Heeres

 

Wilfried de Jong

 

 

 

 

De beste initiatieven voor stad en ommeland Logo burgerparticipatie