Wie is de contactpersoon van mijn eigen gemeente?

In deze lijst vind je  per gemeente de contactgegevens van de dorpsambtenaren. De gemeenten staan hierbij op alfabetische volgorde. Je kunt hen benaderen voor vragen aan de gemeente over je project.

Tip: Druk tegelijk op Ctrl en de F-toets en typ de gemeentenaam in die je zoekt. 

 

Gemeente Eemsdelta

Jolanda Dijkhuis (werkgebied: de vroegere gemeente Delfzijl)

jolanda.dijkhuis@eemsdelta.nl

(06) 21 38 62 16

            

Edwin Broekman (werkgebied: wijken in Delfzijl)        

edwin.broekman@eemsdelta.nl

 (0596) 63 93 99

 

Klaas Bult (werkgebied: regio Stedum, Loppersum, Middelstum, 't Zandt)

klaas.bult@eemsdelta.nl

06 481 35 329

 

Gerda Degenhart (werkgebied: wijken in Appingedam)

gerda.degenhart@eemsdelta.nl

0596 639 164

 

Gemeente Groningen           

Link050               

Oude Ebbingestraat 55, 9712 HC Groningen

info@link050.nl

050 305 1900     

 

WIJ Beijum

050 549 71 31

wijbeijum@wij.groningen.nl

 

WIJ Corpus den Hoorn

050 367 91 20

wijcorpusdenhoorn@wij.groningen.nl

 

WIJ De Wijert

050 367 91 20

wijdewijert@wij.groningen.nl

 

WIJ Haren

050 367 48 84

wijharen@wij.groningen.nl

 

WIJ Hoogkerk

050 367 45 66

wijhoogkerk@wij.groningen.nl

 

WIJ Korrewegwijk

050 367 40 06

wijkorrewegwijk@wij.groningen.nl

 

WIJ Lewenborg

050 367 40 02

wijlewenborg@wij.groningen.nl

 

WIJ Oosterparkwijk

050 367 89 60

wijoosterparkwijk@wij.groningen.nl

 

WIJ Rivierenbuurt

050 367 91 20

wijrivierenbuurt@wij.groningen.nl

 

WIJ Schilderswijk/Centrum

050 367 72 02

wijschilderswijkcentrum@wij.groningen.nl

 

WIJ Selwerd

050 367 42 20

wijselwerd@wij.groningen.nl

 

WIJ Ten Boer

050 302 88 46

wijtenboer@wij.groningen.nl

 

WIJ Vinkhuizen

050 367 63 03

wijvinkhuizen@wij.groningen.nl

 

Gemeente Hogeland

Marja Eikenaar (werkgebied: Lauwersoog, Vierhuizen, Mensingeweer, Maarhuizen, Schouwerzijl, Zoutkamp, Niekerk, Houwerzijl, Wehe-den Hoorn, Leens, Warfhuizen, Zuurdijk, Ulrum, Winsum, Baflo, Rasquert en Tinallinge)

088-3458852 of 06-10142460

m.eikenaar@hethogeland.nl

 

Froukje Stiekema (werkgebied: Pieterburen, Kleine Huisje, Kruisweg, Hornhuizen, Kloosterburen, Molenrij, Broek+ Wierhuizen, Westernieland, Den Andel, Saaxumhuizen, Warffum, Breede en Eenrum)

f.stiekema@hethogeland.nl

06 - 15471501

 

Henk Reijso (werkgebied: Usquert, Uithuizen, ’t Lage van de weg, Uithuizermeeden, Zandeweer, Doodstil, Eppenhuizen, Roodeschool, Oosteinde, Oldenzijl, Oudeschip en Oosternieland)

h.reijsoo@hethogeland.nl

06 2331 4935 

 

Simone Knaapen (werkgebied: Onderdendam, Bedum, Westerdijkshorn, Ellerhuizen, Sauwerd, Klein- en Groot Wetsinge, Adorp,  Noordwolde, Zuidwolde, Kantens, Rottum en Stitswerd)

s.knaapen@hethogeland.nl

06-50155672

 

Gemeente Veendam 

Stichting Compaen

info@compaenveendam.nl

(0598) – 698 119

 

Gemeente Pekela

Stichting de Badde

info@debadde.nl

(0597) - 645 000

 

Gemeente Midden-Groningen

Willem van Laar, Dirk Keegstra, Dieuwke Visser, Linda Veenstra, Liesbeth Zwart

gebiedsregisseurs@midden-groningen.nl

 

Gemeente Oldambt     

info@gemeente-oldambt.nl

(0597) 48 20 00


Gemeente Stadskanaal
               

Anneke Boiten                                                   

a.boiten@stadskanaal.nl            

 06-46945438

  

Aafke Riepma                                           

a.riepma@stadskanaal.nl      

 06-27896573

 

Gemeente Westerkwartier

Jolanda Baudoin (werkgebied: Boerakker, De Wilp, Jonkersvaart, Leek, Lucaswolde, Marum, Niebert, Nuis, Tolbert en Zevenhuizen)

jolanda.baudoin@westerkwartier.nl

06-52377146

 

Ria Hulst (werkgebied: Aduard, Briltil, Den Ham, Den Horn, Enumatil, Ezinge, Feerwerd, Garnwerd, Lettelbert, Midwolde, Niehove, Noordhorn, Oldehove, Oostwold, Saaksum en Zuidhorn)

rita.hulst@westerkwartier.nl

06-28758206

 

Niels Scholtens (werkgebied: Doezum, Grijpskerk, Grootegast, Kommerzijl, Kornhorn, Lauwerzijl, Lutjegast, Niekerk, Niezijl, Noordwijk, Oldekerk, Opende, Pieterzijl, Sebaldeburen en Visvliet)

niels.scholtens@westerkwartier.nl

06-28760813

 

Gemeente Westerwolde 

Nina Heeres

n.heeres@westerwolde.nl

0599-320220

 

 

 

De beste initiatieven voor stad en ommeland Logo burgerparticipatie